Jesienna stylizacja na chrzciny

Niezależnie od tego, czy byłaś już wcześniej na chrzcinach, czy też nie, podstawowym wymogiem dotyczącym tego, co należy nosić na jesienne chrzciny, jest odpowiednie ubranie, bez pokazywania zbyt dużej ilości ciała. Chrzest jest nieco formalną okazją i odbywa się głównie wewnątrz kościoła. Jest to wydarzenie kościelne, które jest podobne do zawierania małżeństwa, ale mniej efektowne, jeśli jesteś gościem.

Satynowa sukienka w paski

Satynowa sukienka w paski jest doskonała na chrzciny, ponieważ kolor jest miękki, a nadruki symbolizują jesienny sezon: żywy czerwono-czarny wzór liści, z błyszczącą złotą nitką wzdłuż linii sukienki. Jest to odpowiednia sukienka na to wydarzenie, ponieważ jej długość jest poniżej kolan. Mimo że jest to sukienka z krótkim rękawem, można ją nosić albo z marynarką, albo ze sweterkiem.

Sukienka w kwiaty

Zainspirowana stylem vintage, prosta sukienka w kwiaty jest obowiązkowa w tym sezonie. Tak, można nosić strój z kwiatami nawet jesienią. Jednakże, w odpowiedzi na pytanie „czy strój na chrzciny może mieć nadruk w kwiaty” należy zastanowić się, czy to pytanie odnosi się do stroju dziecka. Pamiętaj, że sukienka dla dziewczynki nie musi być całkowicie długa. Wiele lat temu sukienka do chrztu mojej córki miała na sobie kwiaty i nie była to pełna suknia. Mimo to była to piękna sukienka.

Czarna sukienka w zwierzęce wzory

Sukienka ze zwierzęcymi nadrukami jest idealna na ten sezon, jeśli podobają Ci się takie rozwiązania. Sukienka z długimi rękawami posiada przepiękne motywy zwierzęce, które wyróżnią Cię z tłumu.

Garnitur

Znowu możesz nosić garnitury na chrzciny! Możesz mieszać i dopasowywać kolory, jak chcesz.